Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Göllner

Pro ekonomicky efektivní návrh potrubního rozvodu vody v dole ( jmenovitá světlost potrubí, pracovní tlak, spotřebiče, ventily a ostatní armatury ) je velmi důležité redukovat hydrostatický tlak, daný rozdílem mezi hloubkou dobývání a povrchem, na požadovaný pracovní tlak. K tomuto účelu slouží redukční ventily tlaku vody, které redukují vstupní tlak na požadovaný výstupní tlak. Redukční ventily Göllner redukují vstupní tlak na výstupní tlak v přesně daném poměru.

Redukční ventily Göllner, konstrukční řada T, jsou typizované pro jmenovité světlosti  ( DN . Jsou dostupné v používaném tlakovém rozpětí ( PN ) v širokém rozsahu redukčních poměrů ( R ).

Při výběru vhodného typu redukčního ventilu Göllner je třeba brát v úvahu všechny přesně specifikované podmínky. Maximální tlakový spád mezi tlakem vstupním a požadovaným výstupním tlakem by neměl být větší než 35 bar. Toho dosáhneme ( pro daný vstupní tlak ) v rozsahu daných známých limitů, které jsou definovány redukčním poměrem. Překročení maximálního tlakového spádu zůsobí místní pokles statického tlaku ( v důsledku velmi vysoké rychlosti prodění kapaliny ) se současným zvýšením hluku vydávaném proudící kapalinou a z tohoto důvodu pak dochází ke kavitačnímu efektu.

Rychlost prodění kapaliny má méně významný vliv na celkovou dobu životnosti redukčního ventilu. V podstatě platí, že při rychlosti proudění kapaliny v potrubí 3 m/s  lze dosáhnout průtoku ( Q ) :

jmenovitá světlost DN ( mm ) 100150200250
průtok Q ( m3/min ) 1,43,25,78,8

Většího tlakového spádu dosáhneme sériovým zapojením několika redukčních ventilů.

Většího průtoku dosáhneme paralelním zapojením několika redukčních ventilů.

Při zpracování projektu a volbě vhodných ventilů poskytujeme technické poradenství.

  • Vysoký bezpečnostní standard
  • Robustnost
  • Vysoká spolehlivost
  • Dlouhá životnost
  • Minimální intervaly pro provádění údržby
  • Odolnost vůči vnějším vlivům
  • Nejsou citlivé vůči působení síly

Click here to add your own text

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.